Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane

Aktualności

Artykuły

Nasza strefa kibica

Przejdź do - Nasza strefa kibica

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej nie obeszły się bez echa w KOMR. W dniu 19 czerwca 2018r. nasi Mieszkańcy w strefie kibica na Dworku obejrzeli mecz Polska- Senegal. W tym szczególnym miejscu nie brakowało wielkich emocji oraz symboli narodowych. Mieszkańcy w barwach narodowych mocno dopingowali drużynę biało-czerwonych. Choć wynik meczu był mało zadawalający, to dobra zabawa wyrównała straty.

3 lipca 2018

Koncert, koncert, koncert…

Przejdź do - Koncert, koncert, koncert…

W dniu 11 czerwca 2018r. Mieszkańcy Ośrodka już po raz piąty mieli okazję wysłuchać koncertu pianistycznego w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowie i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Mławie filii w Ciechanowie. Na ten godzinny koncert złożyły się utwory: F.Chopina, K. Szymanowskiego oraz A.Malawskiego.

3 lipca 2018
Czytaj więcej o: Koncert, koncert, koncert…

„Nutka” – Matkom

Przejdź do - „Nutka” – Matkom

W dniu 30 maja 2018r. po raz czwarty w naszym Ośrodku odbył się występ wokalno-taneczny uczniów Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka” z Płońska. Koncert ten został zorganizowany z okazji Dnia Matki.

25 czerwca 2018
Czytaj więcej o: „Nutka” – Matkom

23 Konferencja RIMS w Amsterdamie

Przejdź do - 23 Konferencja RIMS w Amsterdamie

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2018 roku w Amsterdamie odbyła się 23 Konferencja RIMS (Rehabilitation In Multiple Sclerosis). Uczestniczyła w niej 4-osobowa delegacja z naszego Ośrodka

20 czerwca 2018
Czytaj więcej o: 23 Konferencja RIMS w Amsterdamie

Koncert akordeonowy

Przejdź do - Koncert akordeonowy

W dniu 18 maja 2018r. po raz drugi Mieszkańcy Ośrodka mogli wysłuchać koncertu akordeonowego w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia  im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie. Tym razem uczniowie z klasy Pana Karola Janika zagrali utwory m.in.: Gruszewskiego, Bacha, Piazzolla i Rizola. W podziękowaniu za godzinny występ artyści zostali nagrodzeni ogromnymi brawami.

21 maja 2018

Relacja z pobytu w KOMR Dąbek Roberta Wojewódzkiego

Jesteśmy chwaleni w ostatniej Nadziei i to aż na 4 stronach od 35 do 38. Miły impuls do jeszcze ofiarniejszej pracy na rzecz Mieszkańców.
http://ptsr.waw.pl/wp-content/…/2018/04/nr1_do-internetu.pdf

16 kwietnia 2018

Msza Rezurekcyjna i śniadanie wielkanocne w KOMR.

Przejdź do - Msza Rezurekcyjna i śniadanie wielkanocne w KOMR.

Jak co roku Dyrektor Ośrodka Dariusz Węcławski z Główną Księgową Ewą Klimkowską i Kierownikiem Adamem Szczypińskim wzięli udział w Mszy Rezurekcyjnej i śniadaniu wielkanocnym z Mieszkańcami Ośrodka. Atmosfera jak zwykle niepowtarzalna.

 

1 kwietnia 2018

Sułtan króluje w Dąbku

Przejdź do - Sułtan króluje w Dąbku

Konkurs na nazwę dla konia, który przyszedł na świat 15 marca 2018 rozstrzygnięty. Od teraz w Dąbku króluje… Sułtan.

30 marca 2018
Czytaj więcej o: Sułtan króluje w Dąbku

Wielkanocne spotkanie dyrekcji z załogą KOMR.

Przejdź do - Wielkanocne spotkanie dyrekcji z załogą KOMR.

Tradycyjne spotkanie przy jajeczku, życzenia, chwila refleksji. Za oknem zima jak w Boże Narodzenie, w środku wiosennie i wielkanocnie.

29 marca 2018

Życzenia KOMR

29 marca 2018