Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Noc Kupały

Przejdź do - Noc Kupały

„Noc Kupały”- to  święto słowiańskie, które jest jedną z wielu tradycji obchodzonych w naszym Ośrodku. W tym roku 24.06.2022 nasi Mieszkańcy podczas popołudniowych zajęć wspólnie zbierali kwiaty w naszym parku następnie wyplatali różnymi sposobami cudowne wianki, które później wraz z marzeniami puszczali po wodzie.

1 lipca 2022

Koncert fletowo-akordeonowy

Przejdź do - Koncert fletowo-akordeonowy

23.06.2022r., po raz II w tym roku odbył się koncert fletowo-akordeonowy uczniów PSM I i II stopnia w Mławie. Młodzi artyści znowu zachwycili naszych Mieszkańców grą na wysokim poziomie.

1 lipca 2022

BUDŻET OBYWATELSKI MAZOWSZA

Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

30 maja 2022

Życie wierszem pisane

Przejdź do - Życie wierszem pisane

Wieczorek poetycki pt. „Życie wierszem pisane".

13 maja 2022
Czytaj więcej o: Życie wierszem pisane

Wieczorek Zenona i Kasi

Przejdź do - Wieczorek Zenona i Kasi

Dąbek łączy a nie dzieli…
Wieczorne spotkanie w Dworku dnia 22.04.2022e., pn. „Gdzie Ci mężczyźni” było tego przykładem.
Przede wszystkim zmuszało ono wszystkich obecnych do refleksji i relaksu. Kasia Adamczyk-Drożyńska i Zenon Miszewski zaprezentowali bardzo różnorodny program wokalno-literacki z wieloma bisami. Ciekawe felietony autorstwa Zenona przeplatane były Jego i Kasi śpiewem. Zainteresowanie wieczorkiem było tak wielkie, że stało się inspiracją do zaplanowania kolejnego.
Serdecznie im za to dziękujemy.

27 kwietnia 2022

Wielkanoc 2022

Przejdź do - Wielkanoc 2022

Święta Wielkanocne w atmosferze spokoju i radości nasi Mieszkańcy rozpoczęli uczestnictwem w Mszy Rezurekcyjnej następnie w towarzystwie Dyrekcji KOMR, Księdza oraz  pracowników zasiedli do wspólnego śniadania Wielkanocnego dzieląc się święconką oraz składając sobie życzenia świąteczne.

25 kwietnia 2022

Wielkanoc

14 kwietnia 2022

Koncert Kasi

Przejdź do - Koncert Kasi

Koncert Kasi………….

W dniu 08.04.2022 r., dla naszych mieszkańców zaśpiewała  po raz  siódmy Katarzyna Adamczyk-Drożyńska. Śpiew swój doskonali w studiu Efendi Clue pod kierunkiem Agnieszki Rosy. Repertuar tego wieczoru był  w tematyce romantycznej i wzruszającej co wprawiło mieszkańców w stan relaksu i zadumy.  Za ten 40 minutowy występ bardzo Kasi dziękujemy.

14 kwietnia 2022

Święta tuż-tuż

Przejdź do - Święta tuż-tuż

Już od tygodnia w naszym Ośrodku trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Tradycja to rzecz święta. Udowodnili to nasi Mieszkańcy którym, wiele radości sprawiło wykonanie palmy i stroików świątecznych.

14 kwietnia 2022