Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Witamy Nowy Rok 2023

Przejdź do - Witamy Nowy Rok 2023

Sylwestrowe szaleństwo, kolorowe balony,  sztuczne ognie, wspaniała muzyka  wprowadziła  Mieszkańców Ośrodka w cudowny nastrój do powitania nadchodzącego Nowego 2023 roku.

5 stycznia 2023

Wigilia

Przejdź do - Wigilia

Święta Bożego Narodzenia to choinka, prezenty, suto zastawiony stół i spotkania w rodzinnym gronie. Święta to również czas rozmyślań, życzliwości. Naszą wigilijną wieczerzę w Ośrodku z udziałem p. Dyrektora Krzysztofa Czubaka rozpoczęliśmy rodzinnie kolędą w wykonaniu p. Katarzyny Adamczyk-Drożyńskiej, następnie podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia.

27 grudnia 2022

Boże Narodzenie 2022

21 grudnia 2022

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ………

Przejdź do - ŚWIĘTA TUŻ TUŻ………

Ten przedświąteczny czas  uczniowie Szkoły Podstawowej w Morawach umilili naszym Mieszkańcom wspaniałym przedstawieniem

JASEŁEK BOŻONARODZENIOWYCH

20 grudnia 2022

6 grudnia 2022. To już dziś Mikołajki

Przejdź do - 6 grudnia 2022. To już dziś Mikołajki

Jak co roku odwiedził naszych mieszkańców i pracowników Mikołaj. Przyjęli go z wielką radością i uśmiechem na ustach. Każdego obdarował słodkościami i obiecał że za rok ponownie ich odwiedzi.

6 grudnia 2022

INWESTYCJE KOMR W ROKU 2022

Przejdź do - INWESTYCJE KOMR W ROKU 2022

Samorząd Województwa Mazowieckiego od wielu lat intensywnie wspiera i z powodzeniem finansuje działalność Krajowego Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego Dla Osób Chorych na SM w Dąbku. Jesteśmy wdzięczni władzom Województwa Mazowieckiego - na czele z Panem Marszałkiem Adamem Struzikiem – że również w roku 2022 ze środków budżetowych Samorządu Województwa Mazowieckiego udało się zrealizować niezwykle potrzebne zakupy i zadania inwestycyjne.

24 listopada 2022
Czytaj więcej o: INWESTYCJE KOMR W ROKU 2022

Koncert akordeonowy

Przejdź do - Koncert akordeonowy

W dniu 17 .11.2022 r., po raz kolejny  w tym roku , nasz Ośrodek odwiedzili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia w Mlawie. Swoją  grę na akordeonie młodzi artyści doskonalą u boku p. Karola Janika.

21 listopada 2022
Czytaj więcej o: Koncert akordeonowy

11 Listopada –Narodowe Święto Niepodległości

Przejdź do - 11 Listopada –Narodowe Święto Niepodległości

Główne obchody Święta Niepodległości przypadają  11 listopada. W naszym Ośrodku w dniu 17 listopada br., uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  z Mławy wraz z wychowawcami  zaprezentowali  występ z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W czasie przedstawienia  uczniowie śpiewali  pieśni patriotyczne recytowali  wiersze oraz wykonali  taniec  z szarfami w barwach biało czerwonych.

21 listopada 2022

Koncert skrzypcowo-wokalno-pianistyczny

Przejdź do - Koncert skrzypcowo-wokalno-pianistyczny

W dniu 03.11.2022 r., odbył się koncert skrzypcowo-wokalno-pianistyczny. Trio z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie w składzie : p. Iwony Siwiec, p. Anny  Gwardy  i p. Renaty Rudnickiej w I części koncertu zaprezentowało utwory kompozytorów:  Josepha  Haydn, Giacomo Pucciniego, Wolfganga  Amadeusza  Mozarta oraz Georga Friedricha Händela.

            

 

21 listopada 2022
Czytaj więcej o: Koncert skrzypcowo-wokalno-pianistyczny

Noc Kupały

Przejdź do - Noc Kupały

„Noc Kupały”- to  święto słowiańskie, które jest jedną z wielu tradycji obchodzonych w naszym Ośrodku. W tym roku 24.06.2022 nasi Mieszkańcy podczas popołudniowych zajęć wspólnie zbierali kwiaty w naszym parku następnie wyplatali różnymi sposobami cudowne wianki, które później wraz z marzeniami puszczali po wodzie.

1 lipca 2022