Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Światowy Dzień Chorego - 11 lutego

10 lutego 2021

Nowe windy i gazowe ogrzewanie w Krajowym Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Dąbku

Przejdź do - Nowe windy i gazowe ogrzewanie w Krajowym Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Dąbku

Rehabilitacja w KOMR

10 stycznia 2021

Wsparcie dla KOMR w Dąbku w ramach projektu pn. „Wsparcie dla Mazowsza”

29 grudnia 2020

Życzenia

21 grudnia 2020

Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

29 maja 2020

Projekt „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego"

Projekt „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”

20 kwietnia 2020

Informacja

Informujemy, że Krajowy Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Dąbku nie prowadzi sprzedaży sprzętu rehabilitacyjnego (w tym wózków inwalidzkich)nie współpracuje w tym zakresie z żadnym przedsiębiorcą. W związku z tym Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wady i usterki takiego sprzętu nabytego od przedsiębiorcy, który powołuje się na rzekomą współpracę z Ośrodkiem.

13 marca 2020

Walentynki

Przejdź do - Walentynki

Walentynki to  dzień zakochanych,  który również jest świetną okazją aby komuś powiedzieć, jak bardzo jest dla nas ważny, jak jest potrzebny i bliski.  To dzień, który także w KOMR jest symbolicznie obchodzony. Nasi  Mieszkańcy oraz Pracownicy, jak co roku,  zostali obdarowani małym słodkim serduszkiem. Ten drobny gest jest symbolem sympatii i pamięci o drugiej osobie oraz  podkreśleniem jego wyjątkowości.

14 lutego 2020