Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Walentynki w KOMR

Przejdź do - Walentynki w KOMR

Walentynki, których nazwa pochodzi od św. Walentego -  to dzień zakochanych ale i nie tylko. To także dzień, w którym można komuś powiedzieć, że jest dla nas ważny, potrzebny.... to dzień, który także w KOMR jest symbolicznie i corocznie obchodzony.

 

14 lutego 2018
Czytaj więcej o: Walentynki w KOMR

OSTATKI w KOMR

Przejdź do - OSTATKI w KOMR

Ostatki, zapusty to ostatnie dni karnawału zaczynające się w tłusty czwartek, a kończące się zawsze we wtorek także nie ominęły Mieszkańców KOMR w Dąbku. 13-go lutego dworek z trudem mieścił wszystkich skorych do tańców i dobrej zabawy, gdyż następny dzień – Środa Popielcowa – oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.

14 lutego 2018

Próbne ćwiczenia przeciwpożarowe w KOMR

Przejdź do - Próbne ćwiczenia przeciwpożarowe w KOMR

W dniu dzisiejszym (02.02.2018r.) od godz. 10.00 odbywały się w KOMR w Dąbku, zorganizowane wspólnie i pod nadzorem Państwowej Straży Pożarnej w Mławie, próbne ćwiczenia przeciwpożarowe na części B - Ośrodka.

 

2 lutego 2018
Czytaj więcej o: Próbne ćwiczenia przeciwpożarowe w KOMR

Chór męski „MELODIA” – septet rewelersi ponownie w KOMR

Przejdź do - Chór męski „MELODIA” – septet rewelersi ponownie w KOMR

W dniu 20.01.2018r już po raz szósty gościł w Dąbku - chór męski „MELODIA” – obecnie septet rewelersi – śpiewa  od 1992r - niezapomniane jeszcze pieśni i piosenki na każdą życiową okazję. Są to utwory z muzyką miłą dla ucha i chwytające za wrażliwe serca słuchaczy: melodie biesiadne, kultowo – religijne, patriotyczne, poważne i lekkie, a nawet frywolne

29 stycznia 2018
Czytaj więcej o: Chór męski „MELODIA” – septet rewelersi ponownie w KOMR

SYLWESTER w KOMR

Przejdź do - SYLWESTER w KOMR

W dniu 29 grudnia, zgodnie z wieloletnią tradycją dyrektor KOMR w Dąbku – Dariusz Węcławski wraz ze swym zastępcą Krzysztofem Czubakiem - z okazji zbliżającego się Nowego Roku, spotkali się z pracownikami Ośrodka, życząc na nadchodzący – NOWY 2018 rok  by był lepszy od mijającego. Aby niósł wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń; by życie zawodowe i rodzinne było pasmem sukcesów a wyzwania, które stawia przed nami los dawały zadowolenie i spełnienie. Przedstawili także plany oraz zadania, jakie czekają przed pracownikami Ośrodka przed nadchodzącymi wielkimi krokami obchodami ćwierćwiecza KOMR.

9 stycznia 2018
Czytaj więcej o: SYLWESTER w KOMR

Życzenia KOMR

21 grudnia 2017

Marta Maklakiewicz w Dąbku

Przejdź do - Marta Maklakiewicz w Dąbku

W świątecznej scenerii gościliśmy dziś wieczorem w Dąbku zaprzyjaźnioną ze mną Marta Maklakiewicz, córkę legendy polskiego kina Zdzisława Maklakiewicza.

18 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Marta Maklakiewicz w Dąbku

Jasełka w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół STO w Ciechanowie

Przejdź do - Jasełka w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół STO w Ciechanowie

W dniu 14 grudnia br. Mieszkańców naszego Ośrodka odwiedzili goście ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Ciechanowie.

18 grudnia 2017
Czytaj więcej o: Jasełka w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół STO w Ciechanowie

Mikołajki 2017 w KOMR

Przejdź do - Mikołajki 2017 w KOMR

Jak co roku, Mikołaj od rana grasował ze swoją świtą po Ośrodku. Stwierdził, że wszyscy byli grzeczni i po zaśpiewaniu piosenki, recytowaniu wierszyka, powiedzeniu dowcipu lub zrobieniu pajacyków, każdy Mieszkaniec i Pracownik otrzymał prezent.

7 grudnia 2017

Muzykalnie w KOMR

Przejdź do - Muzykalnie w KOMR

W dniu 01. grudnia 2017r. po raz pierwszy dla naszych Mieszkańców zagrali uczniowie I stopnia z Państwowej Szkoły Muzycznej z Ciechanowa. Pan Karol Janik – nauczyciel gry na akordeonie wraz ze swoimi uczniami przygotowali bardzo przyjemny program, na który składały się znane utwory, m.in.: „Noce i dnie”, „Taniec węgierski”, „Toccata”, „Toccata II”, „Adagio z koncertu e-moll” oraz bogaty przegląd kolęd.

Za występ i miło spędzony czas, w imieniu Mieszkańców KOMR - Serdecznie Dziękujemy.

 

1 grudnia 2017