Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Życie wierszem pisane

Przejdź do - Życie wierszem pisane

Wieczorek poetycki pt. „Życie wierszem pisane".

13 maja 2022
Czytaj więcej o: Życie wierszem pisane

Wieczorek Zenona i Kasi

Przejdź do - Wieczorek Zenona i Kasi

Dąbek łączy a nie dzieli…
Wieczorne spotkanie w Dworku dnia 22.04.2022e., pn. „Gdzie Ci mężczyźni” było tego przykładem.
Przede wszystkim zmuszało ono wszystkich obecnych do refleksji i relaksu. Kasia Adamczyk-Drożyńska i Zenon Miszewski zaprezentowali bardzo różnorodny program wokalno-literacki z wieloma bisami. Ciekawe felietony autorstwa Zenona przeplatane były Jego i Kasi śpiewem. Zainteresowanie wieczorkiem było tak wielkie, że stało się inspiracją do zaplanowania kolejnego.
Serdecznie im za to dziękujemy.

27 kwietnia 2022

Wielkanoc 2022

Przejdź do - Wielkanoc 2022

Święta Wielkanocne w atmosferze spokoju i radości nasi Mieszkańcy rozpoczęli uczestnictwem w Mszy Rezurekcyjnej następnie w towarzystwie Dyrekcji KOMR, Księdza oraz  pracowników zasiedli do wspólnego śniadania Wielkanocnego dzieląc się święconką oraz składając sobie życzenia świąteczne.

25 kwietnia 2022

Wielkanoc

14 kwietnia 2022

Koncert Kasi

Przejdź do - Koncert Kasi

Koncert Kasi………….

W dniu 08.04.2022 r., dla naszych mieszkańców zaśpiewała  po raz  siódmy Katarzyna Adamczyk-Drożyńska. Śpiew swój doskonali w studiu Efendi Clue pod kierunkiem Agnieszki Rosy. Repertuar tego wieczoru był  w tematyce romantycznej i wzruszającej co wprawiło mieszkańców w stan relaksu i zadumy.  Za ten 40 minutowy występ bardzo Kasi dziękujemy.

14 kwietnia 2022

Święta tuż-tuż

Przejdź do - Święta tuż-tuż

Już od tygodnia w naszym Ośrodku trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Tradycja to rzecz święta. Udowodnili to nasi Mieszkańcy którym, wiele radości sprawiło wykonanie palmy i stroików świątecznych.

14 kwietnia 2022

Pierwszy koncert po pandemii

Przejdź do - Pierwszy koncert po pandemii

W dniu 04.04.2022r., w naszym Ośrodku odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie. Nasi Mieszkańcy w towarzystwie  młodych artystów mile spędzili popołudniowy czas.

14 kwietnia 2022

Życzenia

23 grudnia 2021

Pierwszy koncert po pandemii-występ Kasi

Przejdź do - Pierwszy koncert po pandemii-występ Kasi

Pierwszy koncert po pandemii.

18.06.2021 r. już po raz szósty w Ośrodku koncertowała Katarzyna Adamczyk- Drożyńska. Swoim śpiewem umiliła popołudnie naszym Mieszkańcom.

Pani Katarzyna bierze udział w różnych konkursach dla osób niepełnosprawnych. Jej pasją jest malarstwo, poezja oraz śpiew.  Zdobyła wiele nagród, m.in. ostatnio zajęła I miejsce w kategorii Senior w Chrzanowskiej Lokomotywie  Artystycznej.

23 czerwca 2021

Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

28 maja 2021