Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

8 marca 2019r. …

Przejdź do - 8 marca 2019r. …

Międzynarodowy Dzień  Kobiet  - wszystkie Panie w Ośrodku otrzymały dzisiaj razem z kwiatem najlepsze życzenia zdrowia i samych szczęśliwych dni, przepełnionych życzliwością,  miłością i uśmiechem.

8 marca 2019

Koncert dla Pań

Przejdź do - Koncert dla Pań

Dla wszystkich kobiet w naszym Ośrodku w dniu 6 marca 2019r.uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Mławie zagrali koncert akordeonowy.

7 marca 2019
Czytaj więcej o: Koncert dla Pań

„Antysmogowe sztuczki”

18 lutego 2019

Walentynki

Przejdź do - Walentynki

Walentynki mają przypominać nam jak ważna jest w życiu miłość. Dzisiaj nawet małe serduszko staje się wielkim symbolem miłości, ale także wyrazem pamięci, sympatii i przyjaźni. Dlatego też tradycyjnie już Dyrekcja Ośrodka obdarowuje w tym dniu wszystkich Mieszkańców i Pracowników walentynkowymi słodkościami.

14 lutego 2019

Pierwsze spotkanie nowego Dyrektora z pracownikami

Przejdź do - Pierwsze spotkanie nowego Dyrektora z pracownikami

Włodzimierz A. Wojnarowski powołany na stanowisko pełniącego obowiązki  dyrektora z dniem 1 lutego 2019r. spotkał się z pracownikami Ośrodka.

5 lutego 2019
Czytaj więcej o: Pierwsze spotkanie nowego Dyrektora z pracownikami

Recital gitarowy Urszuli Skowrońskiej

Przejdź do - Recital gitarowy Urszuli Skowrońskiej

Sobotnie popołudnie 19 stycznia 2019r. stało się dla naszych Mieszkańców okazją do spotkania z młodą, utalentowaną gitarzystką Urszulą Skowrońską, która jest absolwentką PSM I i II stopnia w Mławie a obecnie studentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

4 lutego 2019
Czytaj więcej o: Recital gitarowy Urszuli Skowrońskiej

Nasze granie

Przejdź do - Nasze granie

To już 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem zbiórki jest zakup sprzętu medycznego dla 50 specjalistycznych szpitali dziecięcych. Stąd zapewne hasło pod jakim zbiórka była organizowana -„Pomaganie jest dziecinnie proste”.

 

23 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Nasze granie

Koncert Noworoczny

Przejdź do - Koncert Noworoczny

12 stycznia 2019 roku Mieszkańcy i pracownicy KOMR chętnie skorzystali z zaproszenia Urzędu Miasta Mława i Miejskiego Domu Kultury na Koncert Noworoczny. Koncert odbył się w I liceum Ogólnokształcącym w Mławie.

23 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Koncert Noworoczny

WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE

Przejdź do - WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE

Wigilia to najbardziej niezwykły dzień w roku. Wszyscy ulegamy magii tych świąt . Tak też dzieje się i w naszym Ośrodku. Najpierw świąteczna krzątanina a później: dzielenie się opłatkiem , życzenia, wieczerza przy wspólnym stole, śpiewanie kolęd, gwiazdka i pasterka.

23 stycznia 2019
Czytaj więcej o: WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE

Bożonarodzeniowy koncert

Przejdź do - Bożonarodzeniowy koncert

W dniu 22 grudnia 2018r. nasz Ośrodek odwiedziła rodzina Państwa Kobrym z Ukrainy. Pan Jurij ukończył szkołę muzyczną I stopnia we Lwowie w klasie fortepianu oraz Seminarium Duchowne na Uniwersytecie Palackiego w Czechach. Wraz ze swoją matką Inesą Kobrym-Buraczkiwską nadali temu spotkaniu charakter typowo świąteczny. Pan Jurij zagrał na fortepianie utwory muzyki poważnej i filmowej a także własne  kompozycje. Akompaniował również swojej matce, która śpiewała kolędy  i piosenki ludowe w języku ukraińskim.

22 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Bożonarodzeniowy koncert